Рассказы о велопоходах

Пляжний волейбол. Українці Попов і Емельянчик додали золото до жіночого сріблу в Хорватії

1. Українці Владислав Емельянчик (на фото - номер 2) і Сергій Попов стали переможцями турніру серії Сателіт...
Українці Владислав Емельянчик (на фото - номер 2) і Сергій Попов стали переможцями турніру серії Сателіт в хорватському місті Пореч. Незважаючи на те, що вони стартували з поразки, серія з п'яти перемог поспіль дозволила виграти їм золоті медалі.

Незважаючи на те, що вони стартували з поразки, серія з п'яти перемог поспіль дозволила виграти їм золоті медалі

Єдину невдачу вони зазнали у впертій боротьбі зі словенцями Даніелем Покершніком і Тадеєм Бозенком (21:14, 19:21, 13:15). Але після цього вони обіграли взагалі всіх, закочів серію перемогою над лідерами посіву з Австрії - Симоном Фрубауером і Йоргом Вутцлем (21:19 17:21, 21:19).

Але після цього вони обіграли взагалі всіх, закочів серію перемогою над лідерами посіву з Австрії - Симоном Фрубауером і Йоргом Вутцлем (21:19 17:21, 21:19)

Відзначимо, що раніше українцям ніколи не доводилося вигравати змагання FIVB World Tour (причому не тільки Емельянчик і Попову), які проводяться з 1987 року у чоловіків і з 1992 року у жінок. Кращими результатами були срібло Світлани Бабурін і Галини Ошейко в Клагенфурті (Австрія) в 2008 році, а також бронза Олексія Деніна і Дениса Денисенка минулого місяця (3 червня) в Аланьї (Туреччина).

Нагадаємо, що крім золота Попова і Емельянчик в змаганнях жінок срібло виграли також українки Ірина та Інна Махно . Так що турнір в Поречі став надзвичайно успішним для українських пляжників.

Найближчі змагання цього рівня пройдуть Самсуні (Туреччина, 26-29 липня), Любляні (Словенія, 3-5 серпня) і Вадуці (Ліхтенштейн, 8-12 серпня)